Nagranie z drona to coś więcej niż tylko zwykłe wideofilmowanie z ziemi. To pokazanie całości wydarzenia / imprezy zupełnie z innej perspektywy. Robiąc film z góry możemy pokazać wszystko i wszystkich, bez obaw że coś lub ktoś nam ucieknie. Nagrywając z drona możemy pokazać ogrom całego wydarzenia inne techniki nie dadzą nam takiej możliwości jak filmowanie z ziemi metodami tradycyjnymi.

httpss://www.youtube.com/watch?v=dGz4_0Ub8Fg

Nagrywanie wesel z drona

Nagrać możemy wiele, ale do ciekawszych ujęć zaliczamy: nagrania zrobione przed domami Młodych, przyjazd Młodego do Młodej, wspólny przejazd do kościoła, życzenia przed kościołem, oraz przejazd na salę weselną.

Dron na wesele

Sesje zdjęciowe plus nagranie z drona

Modne w ostatnim czasie stały się sesje zdjęciowe z drona, czy też nagrywanie scen pleneru, czy to na tle natury czy też w bardziej kameralnym miejscu. Zdjęcia jak i nagrania pokazują wszystko i wszystkich z góry, z jednym plusem – takim, że po wywołaniu można je wpiąć do albumu. Stanowią zdecydowanie interesującą pamiątkę, która pozostanie na całe życie. Te krótkie i zarazem najważniejsze momenty zostaną wplecione w film ślubny, tworząc świetne nagranie do którego z chęcią co jakiś czas będziecie wracali.

Dron na ślub

Wszędzie dojeżdżamy, wszędzie nagrywamy
Jesteśmy firmą ze wschodniej części woj. mazowieckiego (Ostrołęka) i najczęściej tu latamy. Jednak w miarę możliwości i życzeń klienta dojeżdżamy w każde miejsce. Jesteśmy bardzo elastyczni, a każde zlecenie wykonujemy z jak największą starannością, aby efekt nagrania był zadowalający dla obu stron. Najczęściej latamy w podwójnej obsadzie co daje nam możliwość bycia w dwóch różnych miejscach jednocześnie.

Po weselu dostarczamy surowe nagranie Jakość FULL-HD / lub na na życzenie w innej rozdzielczości do 4K:

  • Panorama domu Pani Młodej
  • Przyjazd Pana Młodego do Pani Młodej
  • Podjazd do Kościoła
  • Panorama Kościoła 2 lub 3 ujęcia z rożnych miejsc
  • Wyjście z kościoła
  • Życzenia
  • Wyjazd Państwa Młodych z Kościoła
  • Podjazd Młodych na sale