Zakres usług dronem

Do zleceń podchodzimy indywidualnie i wszystko zależy od oczekiwań klient. Jesteśmy bardzo elastyczni co do naszego cennika i staramy się zawsze wyjść naprzeciw klientowi. Najlepiej do nas zadzwonić lub napisać maila (zakładka kontakt) z opisem zlecenia oraz oczekiwaniami.

Poniżej najczęściej wykonywane zlecenia.
Filmowanie dronem

Filmowanie dronem

Kreatywne ujęcia lotnicze realizowane użyciu profesjonalnego sprzętu. Używamy dronów firmy DJI model Mavic Pro który umożliwia rejestrację wideo w jakości 4K / 24kl/s., FullHD 60kl/s. Maksymalny czas ciągłego lotu to około 25 minut..

Zdjęcia z drona

Zdjęcia z drona

Fotografia lotnicza wykorzystujemy 12-megapikselowa matrycę CMOS ½.3” oraz obiektyw o ogniskowej 28 mm. Zdjęcia dla klienta możemy dostrczyć w formacie RAW (DNG) lub JPEG.

Inspekcja z drona

Zlecenia inspekcji z drona

Realizujemy inspekcje wizyjne z wykorzystaniem naszych dronów. Nagrania w jakości 4K dają możliwość zbliżenia wideo co pozwala dostrzec wszystkie uszkodzenia budynku lub dachu obiektu.

Rolnictwo z drona

Rolnictwo

Przemysł rolniczy idzie do przodu. Wykorzystując drona możemy kontrolować uprawy rolnicze. Z łatwością można dostrzec słabsze rejony na polu oraz przygotować odpowiedni raport.

Zdjęcia nieruchomości z Drona

Idealne uzupełnienie każdego ogłoszenia, strony internetowej lub reklamy nieruchomości ze zdjęciem z powietrza. Zdjęcia nieruchomości z dronadają lepszą perspektywę oraz szerszy obraz na okolice.

Dokumentacja obiektów z drona

. Zajmujemy się przygotowywaniem dokumentacji przed modernizacją obiektów, takich jak drogi, kamienice czy linie kolejowe. Na życzenie klienta możemy zrobić także dokumentację po modernizacji obiektu.