Nagrywanie dronem

Robienie filmu z ,,lotu ptaka,, jest nie lada wyzwaniem dla miłośników tych urządzeń, a zarazem ogromną przyjemnością dla ich operatorów. Nic tak nie odzwierciedla rzeczywistości jak obraz filmowany z góry.

Nagrywanie z drona nowy tręd?

W ostatnim czasie hitem stało się filmowanie wesel z drona, a dokładnie samych ślubów. Prawie każda przyszła Para Młoda, chce mieć pamiątkę ze swojego wielkiego dnia w postaci takich nagrań. Filmiki ,,dronowe” czy to krótkie czy też dłuższe teledyski ślubne wplatane są później w płytę weselną i stanowią świetną kompozycję jako całość. Wideo robione z powietrza jest coraz częściej wykorzystywane przez różne duże firmy. Często firmy te robią reklamę i promocję siebie w postaci spotów pokazujących poszczególne ich obiekty, osiedla, a nawet całe miasta oraz wszelkie wydarzenia kulturowe i rozrywkowe.

Cennik filmowania z drona jest dobierany indywidualnie w zależności od odległości dojazdu do klienta, ilości startów/wylotów potrzebnych do nagrania materiału (ilość zdjęć i długości materiału filmowego). Każdy projekt rozpatrywany jest odrębnie, po wcześniejszym przygotowaniu scenariusza, przedstawieniu swoich pomysłów, a także od możliwości finansowych. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów i dopasować cennik tak, aby każda ze stron była jak najbardziej zadowolona.
Piersa.pl Adam Piersa
ul. Stefana Jaracza 18/28
07-409 Ostrołęka
NIP: 7582220707
Tel: 888 570 971
Mail: adam@wysokieujecia.pl