Usługi dronem

Dron jest to zdalne sterowana maszyna latająca, często określana mianem statku bezzałogowego, która znalazła zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Niegdyś wyłączność na drony miało jedynie wojsko, które wykorzystywało je do celów wojennych, walki z terroryzmem i rejestracji terenu. Z czasem urządzenie to zyskało wielu zwykłych miłośników i stało się atrakcją dla osób prywatnych, którzy używali je w celach hobbistycznie, a także komercyjnych. Ceny usług dronem nie są już tak wygórowane jak kiedyś, a zakres świadczenia takiej usługi dobierany jest indywidualnie do klienta w zależności od jego możliwości finansowych oraz od zakresu danego zlecenia.

Jaki jest zakres usług dronem?
Usługa dronem związana jest głównie z nagrywaniem wideo oraz fotografowaniem obiektów z nietypowych perspektyw. Urządzenia te często wykorzystywane są przy sprzedażach wszelkiego rodzaju małych czy też dużych nieruchomości. Dzięki sfotografowaniu i z wideofilmowaniu obiektów, możemy pokazać je z jak najlepszej strony, a tym samym zachęcić potencjalnego klienta do kupna czy też szybkiej sprzedaży. Bardzo popularne w ostatnim czasie stało się wideofilmowanie ślubu z drona. Jest to pamiątka na całe życie, którą można sobie zafundować poprzez zrobienie wideofilmu oraz zdjęć z tak zwanego "lotu ptaka" Począwszy od ujęć miejsca rodzinnego nowożeńców, kościoła, gości weselnych składających życzenia, a kończąc na przejeździe na salę weselną jak i nagranie całej sali. Do tego można dorzuć wszelkiego rodzaju wstępy dla młodych jak i podziękowania dla rodziców stworzone w nietypowy sposób bo z góry. Takie ujęcia wzbogacą na pewno nasze nagranie weselne i staną się piękną pamiątką. Ponadto urządzenia te często są brane do wszelkiego rodzaju imprez miejskich i ciekawych wydarzeń okolicznościowych jak festyny, koncerty, wyścigi, pokazy i wiele innych. Zarówno filmy jak i zdjęcia uchwycone z góry stanowią fajny i oryginalny materiał do napisania artykułów czy to w lokalnej gazecie czy też w postaci nagrania krótkiego filmiku i zamieszczenie go np. na yotube.

Warunki dla drona
Nagrywanie filmu i robienie zdjęć z drona musi odbywać się przy odpowiednich warunkach pogodowych. Zaczynając lot należy brać pod uwagę przede wszystkim nasłonecznienie w danym dniu. Przy dobrej pogodzie (takie przy której świeci słońce) jakość nagrywanego materiału jak i poszczególnych zdjęć będzie zdecydowanie lepsza od tych, które zostaną zrobione w pochmurny dzień. Szczególnie nie wskazane jest latanie podczas większego wiatru, opadów deszczu i wyładowań atmosferycznych.
Piersa.pl Adam Piersa
ul. Stefana Jaracza 18/28
07-409 Ostrołęka
NIP: 7582220707
Tel: 888 570 971
Mail: adam@wysokieujecia.pl