Zdjęcia z drona

Zdjęcia z drona potrafią uchwycić obraz z zupełnie innej perspektywy. Nadać mu nową jakość, pokazać inne walory fotografowanego obiektu jak i całego jego otoczenia.

Na oryginalne zdjęcia z powietrza często decydują się Młode Pary, które to dzięki takim fotografiom mają zapewnione niepowtarzalne ujęcia zarówno siebie jak i swoich gości. Stanowią tym samym ciekawą pamiątkę na całe życie. Ślub to najważniejsze wydarzenie dla przyszłych małżonków i wszystko co z nim związane powinno być wyjątkowe. Dlatego tego rodzaju zdjęcia z tak zwanej góry stanowią idealne uzupełnienie tych normalnych z ziemi. Te nowoczesne urządzenie są niezastąpionym wyposażeniem firm zajmujących się sprzedażą nieruchomości. Fotografując swoje małe budynki jak i całe osiedla można pokazać obiekty z jak najlepszej strony, ukazując wszelkie ich atuty i dogodności. Wyróżnić można tym samym także ich korzystne ukształtowanie i zagospodarowanie wokół. Stanowi to zdecydowanie lepszy punkt widzenia potencjalnego kupującego i zapewni też na pewną szybszą sprzedaż.

Dlaczego zdjęcia z drona są warte uwagi?

Zdjęcia z drona wykorzystywana są głównie w takich kategoriach jak: inwestycje budowlane, nieruchomości, śluby, koncerty, festyny, wydarzenia miejskie, reklamy firm, promocję miast oraz wiele innych atrakcji w zależności od pomysły klienta. Zaletą tego rodzaju zdjęć jest ich wyjątkowość, większe pole obrazu, możliwość uchwycenia szczegółów i pokazanie ich z innej strony.
Piersa.pl Adam Piersa
ul. Stefana Jaracza 18/28
07-409 Ostrołęka
NIP: 7582220707
Tel: 888 570 971
Mail: adam@wysokieujecia.pl